Zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji dokumentacji technicznej i inwestycyjnej w wersji elektronicznej i papierowej;
  • Odbieranie i wydawanie dokumentacji projektowej i budowlanej zgodnie z polityką dystrybucji dokumentów;
  • Udział w spotkaniach projektowych i koordynacyjnych, sporządzanie raportów ze spotkań;
  • Prowadzenie rozmów z podwykonawcami;
  • Zapewnienie prawidłowego sprawdzenia i terminowego dostarczania wszystkich dokumentów technicznych (terminy składania dokumentów);
  • Nadzorowanie bieżących zmian w dokumentach technicznych;
  • Rejestrowanie i archiwizowanie dokumentacji;
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i kopii zapasowych dokumentacji;
  • Przygotowywanie raportów dla kierowników budowy/projektów.

Czego oczekujemy

  • Przede wszystkim szukamy osoby przebojowej ale też skrupulatnej i zorientowanej na szczegóły, posiadającej wykształcenie wyższe – mile widziane kierunkowe (ochrona środowiska, inżynieria budownictwa);
  • Wymagamy dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiającej codzienną swobodną komunikację;
  • Koniecznością jest zaawansowana znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel).

Co oferujemy

  • Możliwość wyboru umowy (kontrakt B2B lub umowa o pracę);
  • Wyjątkowy klimat pracy przy projekcie przyjaznym środowisku o wysokiej wartości społecznej;
  • Benefity pracownicze (prywatna opieka medyczna, karta Multisport);
  • Imprezy integracyjne i team building;
  • Brak dress code’u.

Miejsce pracy: Warszawa, Targówek.

Umowa o pracę lub kontrakt B2B (do wyboru).

Proponowane wynagrodzenie: 6000 – 7500 PLN brutto.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (wraz z obowiązującą klauzulą RODO) na adres e-mail:

recruitment@poscoenc.pl