Zakres obowiązków

  • Sprawdzanie dokumentacji projektowej na zgodność z Projektem Budowlanym, wytycznymi projektowymi obowiązującymi na kontrakcie oraz modelem 3D;
  • Zarządzanie dokumentacją projektową tj. przyjmowanie, dystrybucja oraz archiwizacja, w tym prowadzanie rejestrów dokumentacji;
  • Koordynacja prac projektowych w celu terminowej akceptacji dokumentacji;
  • Koordynacja projektowa pomiędzy Projektantami, Inwestorem i dostawcami usług;
  • Organizowanie i prowadzenie spotkań projektowych z Inwestorem i dostawcami usług, w tym staranność w protokołowaniu przebiegu spotkań.

Czego oczekujemy

  • Uprawnienia projektowe i znajomość obowiązujących norm i przepisów w zakresie budownictwa;
  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek Budownictwo;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca codzienną komunikację;
  • Dobra znajomość programów Microsoft Outlook, Word, Excel, Navisworks oraz dowolnego czytnika dokumentów formatu PDF;
  • Skrupulatność, orientacja na szczegóły.

Mile widziane

Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu zarządzania dokumentami Oracle.

Co oferujemy

  • Możliwość wyboru umowy (kontrakt B2B lub umowa o pracę);
  • Wyjątkowy klimat pracy przy projekcie przyjaznym środowisku o wysokiej wartości społecznej;
  • Benefity pracownicze (prywatna opieka medyczna, karta Multisport);
  • Imprezy integracyjne i team building;
  • Brak dress code’u.

Miejsce pracy: Warszawa, Targówek.

Umowa o pracę lub kontrakt B2B (do wyboru).

Proponowane wynagrodzenie: 10000 – 17000 PLN brutto.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (wraz z obowiązującą klauzulą RODO) na adres e-mail:

recruitment@poscoenc.pl