Zakres obowiązków

  • Weryfikacja dokumentacji technicznej dotyczącej rurociągów technologicznych (rysunki izometryczne, rysunki podparć, specyfikacje techniczne itp.);
  • Weryfikacja modelu 3D w zakresie rurociągów technologicznych;
  • Nadzór nad montażem w zakresie zgodności z dokumentacją techniczną / projektową;
  • Rozwiazywanie kolizji rurociągów technologicznych z innymi instalacjami oraz pozostałych problemów mogących występować w trakcie montażu rurociągów technologicznych;
  • Dla potrzeb rozwiązania kolizji przygotowanie rewizji rysunków projektowych oraz w przypadku konieczności uzgodnienia zmian z firmą projektową koordynacja w tym zakresie;
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej.

Czego oczekujemy

  • Obowiązkowo ponad 3-letnie doświadczenie w zakresie inżynierii projektowania rurociągów mechanicznych lub ponad 3-letnie doświadczenie w zakresie inżynierii mechanicznej;
  • Minimum 1 rok doświadczenia w projektowaniu rurociągów parowych;
  • Wykształcenie kierunkowe (inżynieria środowiska, inżynieria budownictwa);
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca codzienną komunikację.

Co oferujemy

  • Możliwość wyboru umowy (kontrakt B2B lub umowa o pracę);
  • Wyjątkowy klimat pracy przy projekcie przyjaznym środowisku o wysokiej wartości społecznej;
  • Benefity pracownicze (prywatna opieka medyczna, karta Multisport);
  • Imprezy integracyjne i team building;
  • Brak dress code’u.

Miejsce pracy: Warszawa, Targówek.

Umowa o pracę lub kontrakt B2B (do wyboru).

Proponowane wynagrodzenie: 15000 – 25000 PLN brutto.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (wraz z obowiązującą klauzulą RODO) na adres e-mail:

recruitment@poscoenc.pl