Zakres obowiązków

  • Interpretacja mechanicznych rysunków projektowych i dokumentacji, w szczególności diagramów procesów i oprzyrządowania (P&ID), diagramów przepływu procesów, rysunków urządzeń mechanicznych i specyfikacji technicznych;
  • Współpraca z wielodyscyplinarnymi działami inżynieryjnymi, takimi jak inżynieria elektryczna, inżynieria oprzyrządowania i kontroli, inżynieria strukturalna i architektura;
  • Zarządzanie dokumentacją projektową we współpracy z działem kontroli dokumentów i ich systemami;
  • Omawianie i realizowanie decyzji projektowych z dostawcami inżynierii projektowej i dostawcami sprzętu;
  • Przygotowanie, prezentacja i prowadzenie rozmów z klientem (inwestorem) w sprawach technicznych;
  • Współpraca z działem budowlanym, działem jakości oraz działem BHP.

Czego oczekujemy

  • Doświadczenie i znajomość procesów i urządzeń w elektrowniach (pożądane: w elektrowniach wykorzystujących energię z odpadów), w tym: systemów kondensacyjnych; turbin parowych; systemów wytwarzania pary (rusztowych i kotłowych); systemów obiegu wody; systemów przetwarzania odpadów; systemów przetwarzania popiołu, spalin i żużla; systemów sprężonego powietrza; wymienników ciepła, w szczególności ciepłowniczych; pomp, wentylatorów, przekładni, silników, przenośników, zaworów, siłowników, zbiorników/kontenerów/silosów, kruszarek (rozdrabniaczy), belowania, systemów olejowych i systemów rurociągów;
  • Zaawansowana znajomość obsługi komputera, w szczególności programów Microsoft Word, Excel, PowerPoint oraz (pożądane) znajomość oprogramowania BIM (Building Information Modelling);
  • (Pożądane) znajomość przepisów prawa polskiego i unijnego mających zastosowanie przy projektowaniu elektrowni przetwarzających odpady na energię;
  • (Pożądane) znajomość kodów ASME mających zastosowanie w projektowaniu elektrowni;
  • Język angielski na poziomie B2/C1.

Co oferujemy

  • Wyjątkowy klimat pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość wyboru umowy (B2B lub umowa o pracę);
  • Możliwość pracy przy projekcie przyjaznym środowisku;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny;
  • Dzielenie się kosztami zajęć sportowych (karta Multisport);
  • Imprezy integracyjne i team building;
  • Brak dress code’u.

Miejsce pracy: Warszawa, Targówek.

Umowa o pracę lub kontrakt B2B (do wyboru).

Proponowane wynagrodzenie: 15000 – 20000 PLN brutto.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (wraz z obowiązującą klauzulą RODO) na adres e-mail:

recruitment@poscoenc.pl