Zakres obowiązków

  • Zarządzanie dużą ilością dokumentacji technicznej i inwestycyjnej – przyjmowanie, prowadzenie i przechowywanie jej w systemie archiwizacji Microsoft Windows;
  • Odbieranie i wydawanie dokumentacji projektowej i budowlanej zgodnie z polityką dystrybucji dokumentów;
  • Zarządzanie aktualizacjami dokumentacji, przeglądami rewizyjnymi i terminami przeglądów;
  • Umiejętność organizacji i prowadzenia spotkań z inwestorem i dostawcami usług, sporządzanie sprawozdań ze spotkań (minutes of meeting);
  • Sprawne zarządzanie komunikacją pomiędzy inżynierami, klientem i dostawcami usług.

Czego oczekujemy

  • Warunkiem koniecznym są ukończone studia I stopnia w dziedzinie inżynierii mechanicznej;
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel) oraz Adobe Acrobat;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca codzienną swobodną komunikację.

Co oferujemy

  • Możliwość wyboru umowy (kontrakt B2B lub umowa o pracę);
  • Wyjątkowy klimat pracy przy projekcie przyjaznym środowisku o wysokiej wartości społecznej;
  • Benefity pracownicze (prywatna opieka medyczna, karta Multisport);
  • Imprezy integracyjne i team building;
  • Brak dress code’u.

Miejsce pracy: Warszawa, Targówek.

Umowa o pracę lub kontrakt B2B (do wyboru).

Proponowane wynagrodzenie: 6500 – 15000 PLN brutto.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (wraz z obowiązującą klauzulą RODO) na adres e-mail:

recruitment@poscoenc.pl